НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Повний курс вакцинації. У МОЗ розробляють зміни до правил «жовтої» зони

Повний курс вакцинації. У МОЗ розробляють зміни до правил «жовтої» зони

Зазначимо, що раніше в «жовтій» зоні було достатньо однієї дози вакцини від коронавірусу для відвідувачів і працівників громадських закладів

184

Міністерство охорони здоров’я розробляє зміни до правил «жовтої» зони адаптивного карантину. В «жовтому» рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації – як для працівників, так і для відвідувачів громадських закладів.

Про це на брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

«Наразі міністерство працює над змінами до постанови про адаптивний карантин, які будуть передбачати, що в «жовтому» рівні епідемічної небезпеки для роботи в карантинних обмеженнях необхідно буде мати повний курс вакцинації – як для працівників, так і для відвідувачів», – повідомив він.

Зазначимо, що раніше в «жовтій» зоні карантинних обмежень в Україні було достатньо однієї дози вакцини від коронавірусу для відвідувачів і працівників громадських закладів. Також «жовта» зона передбачає носіння масок і дотримання соціальної дистанції. Масові заходи можливі за умови одна людина – на 4 квадратні метри, у басейнах і фітнес-центрах одна особа – на 10 квадратних метрів.

Нагадаємо, що станом на 22 листопада до «жовтої» зони належать Тернопільська, Кіровоградська, Чернівецька області.

Також Віктор Ляшко зауважив, що за карантинними індикаторами Львівщина і Луганська області виходять із «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Цього тижня МОЗ буде ініціювати засідання державної комісії із ТЕБ та НС, де офіційно ухвалюватиметься відповідне рішення.

Міністр охорони здоров’я повідомив, що зараз у країнах Європи реєструється зростання рівня захворюваності на Covid-19, зокрема в таких країнах як Німеччина, Польща, Франція, Нідерланди. Через це,за його словами, в Україні є ризик повторного спалаху коронавірусу.

Читайте також “Коронавірус у світі. 90 тиждень. Відновлення носіння масок, “ковідні паспорти” та масові протести”.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Коментарі