НТА > НОВИНИ > Новини світу > Пожертва у $6 мільярдів: Маск вирішив боротися з голодом у світі

Пожертва у $6 мільярдів: Маск вирішив боротися з голодом у світі

327

Американський бізнесмен, засновник компаній SpaceX Ілон Маск обіцяє пожертвувати організації Об’єднаних Націй 6 мільярдів доларів.

Однак гроші ООН зможе отримати тільки в тому випадку, якщо доведе, що вони допоможуть вирішити проблему голоду у світі, пише АВС News.

Зокрема мільярдер заявив, що продасть акції Tesla на суму 6 мільярдів доларів і пожертвує їх ООН, якщо організація зможе показати, як ці гроші допоможуть вирішити проблему голоду в світі. Така заява пролунала після заклику виконавчого директора Всесвітньої продовольчої програми ООН Девіда Бізлі до Маска, засновника Amazon Джеффа Безоса та інших мільярдерів вжити заходів, щоб допомогти покласти край голоду.

Маск заявив, що готовий прийняти виклик.

“Але повинен бути бухгалтерський облік з відкритим вихідним кодом, щоб громадськість точно бачила, як витрачаються гроші”, – зазначив Маск.

Бізлі відповів на заяву Маска, що 6 мільярдів доларів не вирішать проблему голоду у світі, але зможуть запобігти геополітичній нестабільності, масовій міграції та врятувати 42 мільйони людей, які на межі голоду.

Також Бізлі запропонував зустрітися з Маском, щоб обговорити цю тему.

При цьому сторони так і не уточнили, чи планується зустріч для обговорення питання.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі