НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Пожежа в лікарні на Прикарпатті. Кількість загиблих зросла

Пожежа в лікарні на Прикарпатті. Кількість загиблих зросла

Санітарка Косівської районної лікарні отримала 90% опіків тіла

652

В обласній клініці Івано-Франківська померла 46-річна санітарка, яка постраждала в масштабній пожежі у Косівській районній лікарні.

Про це розповів медичний директор Івано-Франківської лікарні, передає “Галицький Кореспондент”.

За його словами, санітарка реанімації Косівської районної лікарні отримала 90% опіків тіла. Таким чином, кількість жертв зросла до чотирьох осіб. Ще одна людина померла через COVID-19.

Наразі у медзакладі залишається лікар-реаніматолог. Його життю нічого не загрожує. Ще одну потерпілу – 59-річну медсестру реанімації –літаком доправили до Київського опікового центру. У неї 60% опіків тіла.

Пожежа в лікарні

Нагадаємо, що 28 грудняу Косові на Прикарпатті у чотириповерховій будівлі міської лікарні на першому поверсі в палаті реанімаційного відділення виникла пожежа. Як відомо, смертельну пожежу в лікарні на Прикарпатті спричинала заупокійна свічка.

“В реанімації працювали одночасно 5 кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості повітря киснем. Після трагічної загибелі одного з пацієнтів лікарні від covid-19, один із співробітників закладу, за традицією, поставив заупокійну свічку», – пояснили в ДСНС.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"