НТА > НОВИНИ > Новини світу > Пожежі в Італії: Євросоюз відправив на допомогу протипожежні літаки (відео)

Пожежі в Італії: Євросоюз відправив на допомогу протипожежні літаки (відео)

385

Євросоюз відправив літаки для боротьби з пожежами на італійському острові Сардинія. Всього на прохання Італії про допомогу в гасінні пожеж відправили 4 літаки.

Про це інформує агенція Reuters.

Європейська комісія повідомила, що відправила в Сардинію два літаки Canadair. Ці літаки-амфібії, які використовують для скидання води при пожежах, надані Францією з Європейського пулу цивільного захисту. Ще два літаки для допомоги для боротьби з вогнем Італії надала Греція.

Італійське управління цивільного захисту повідомило, що сім літаків Canadair вже працювали в районі пожеж.

Лісові пожежі на острові Сардинія вразили район Монтіферру через сильну спеку. В результаті згоріло понад 4000 гектарів лісу і сотні людей були евакуйовані.

Полум’я піднімається заввишки в кілька метрів, а мешканці та туристи тікають, пише Corriere della Sera.

Така ситуація спостерігається в Порто-Алабе (Орістано), де багато людей покинули свої домівки через задимлення. По всій Сардинії надзвичайна пожежа змусила евакуювати сотні людей.

Пожежа триває другу добу, рятувальники ведуть боротьбу із полум’ям, яке впритул підійшло до будинків. Лісова пожежа розпочалася від Бонаркадо, а через спеку та сильний вітер вона швидко поширилася на сусідні села змушуючи жителів покинути свої домівки, вогонь поглинав гектари землі, вбиваючи навіть тварин та птахів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"