НТА > НОВИНИ > Суспільство > Правник Салабай: Блогери повинні відповідати за свої вчинки

Правник Салабай: Блогери повинні відповідати за свої вчинки

Найбільше здивувало правника те, що погрози, на кшталт «Щоб ти здох!», писали з чужих акаунтів, де фото дітей і котиків-песиків

137

«Найграндіозніша вечірка року» – святкування дня народження блогера-мільйонника Олександра Заліска в День Голодомору – спровокувала бурхливу реакцію суспільства. Відповідно, учасники «туси» почали шукати «крайніх» у смерті директора Будинку вчених серед «чужих».

Своє бачення наслідків «туси», проблему невігласів і довіри молоді та дітей до хайперів озвучив в етері «Народного Толк-Шоу» на каналі NTA  правник, блогер Роман Салабай.

Саме на нього «вилили» багато ненормативної лексики та погроз, адже він після “туси” заговорив про проблему проведення розважальних корпоративів саме у Будинку вчених.  Відтак частина блогерів вирішили  призначити винного у смерті директора Романа Славіча.

«Є дорослі люди, які роблять помилки, приймають їх і йдуть далі, – каже Салабай, – а є діти, які перекладають відповідальність на когось, шукаючи крайнього. Така динаміка негативна, але гарно ілюструє слабкість тих, хто вливає на думку дітей».

Зухвало накинувся на правника скандальний блогер Олександр Волошин, який також був присутнім на «голодній тусі» 27 листопада. Хайпер звинуватив Романа Салабая у смерті директора Будинку вчених і госпіталізації блогера Заліска.

«Волошин  – людина, яка хайпує на всьому, на чому можна хайпанути. Для прикладу – подарував дитині на вулиці Айфон, а потім його забрав, спровокувавши в неї істерику. Саме після звинувачень Волошина до мене «прилетіло» багато ненормативної лексики і негативних побажань на мою адресу. Я, на відміну від Заліска, вмію працювати з негативом, знаю ризики публічної діяльності. Якщо він такий альфа-самець, то має бути готовий до відповідальності за свої вчинки», – зазначив Роман Салабай.

Найбільше здивувало правника те, що погрози, на кшталт «Щоб ти здох!», писали з чужих акаунтів, де фото дітей і котиків-песиків. Найбільшою проблемою вважає довіру молодого покоління до інфлюенсерів, які негативно впливають на їхню думку.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі