НТА > НОВИНИ > Надзвичайні події > Правоохоронці вручили підозри службовим особам «Укрексімбанку», один ще розшукується

Правоохоронці вручили підозри службовим особам «Укрексімбанку», один ще розшукується

217

Столичні правоохоронці вручили підозри фігурантам справи про перешкоджання професійній діяльності журналістів «Схем».

Про це повідомила речниця Київської міської прокуратури Надія Максимець на своїй сторінці у Facebook.

«Обидвом службовим особам банку вручені повідомлення про підозру та повістки з викликом на допит. Одному з фігурантів провадження щодо перешкоджання роботі журналістів програми «Схеми» сьогодні зранку у присутності адвоката вручили повідомлення про підозру», – зазначила вона.

Вона також додала, що встановлюється місцезнаходження ще однієї службової особи банку, відносно якої прокурор також погодив повідомлення про підозру.

Серед тих, кому висловили підозри, є і голова «Укрексімбанку» Євген Мецгер.

Нагадаємо, на журналістів “Схем” скоїли напад у державному “Укрексімбанку” під час запису інтерв’ю із головою правління Євгеном Мецгером.

За редакційним завданням журналіст мав поставити запитання Мецгеру, щоб його позиція була відображена у розслідуванні, яке готували на один з найближчих ефірів. Мецгеру запитання журналіста не сподобалось, тому він викликав охорону.

Співробітники банку застосували фізичну силу до оператора, скрутили його та відібрали дві камери. Також вони забрали і картки, на які здійснювався запис. Техніку вони забрали на годину. Коли повернули, запис був стертий. Пізніше, пресслужба “Укрексімбанку” виправдовувала такі дії “некоректними запитаннями” журналістів.

За фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів “Схем” відкрито кримінальне провадження.

Журналісти “Схем” відновили та оприлюднили кадри нападу під час інтерв’ю в державному “Укрексімбанку”.

Цей прикрий інцидент отримав ефект бомби та рознісся резонансом не лише в Україні, а й у світі. На таку гучну справу не мали права не реагувати.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі