

Скандали 2021 року мають стати хорошим уроком для багатьох блогерів, які зараз через соцмережі транслюють дітям справжній «мережевий фастфуд», який не менш шкідливий від однойменної їжі.
У цьому переконаний львівський правозахисник Роман Салабай, який місяць тому дуже різко відреагував на «голодну тусу» у львівському Будинку вчених.
«Суспільство винесло простий урок, що воно може впливати на ситуацію і формувати саме ту систему координат, в якій хочеться жити, в якій повинні жити діти», – наголосив Роман Салабай в проєкті «Народне Толк-Шоу» на телеканалі NTA.
На його переконання, соціум змінився і кожен може отримати інформацію одне про одного з соцмереж. Саме тому важливо, що в них транслюється. Особливо небезпечним він вважає аморальну поведінку, яку деякі блогери не соромляться свідомо демонструвати публічно.
«Після Революції Гідності суспільство чітко задекларувало прагнення до розвитку та динаміки. Ми знаємо, куди і до чого прагнемо. Представники всіх професій – це люди, які можуть помилятися, але суспільство довело, що ми не толеруємо ганебної поведінки. Сподіваюсь цього року блогери зробили висновки, який «мережевий фастфуд» вони транслюють нашим дітям», -висловив надію правозахисник.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"
Коментарі