НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Правозахисник назвав масовий контент блогерів «мережевим фастфудом» для дітей

Правозахисник назвав масовий контент блогерів «мережевим фастфудом» для дітей

Експерт переконаний: суспільство не толеруватиме аморальної поведінки

217

Скандали 2021 року мають стати хорошим уроком для багатьох блогерів, які зараз через соцмережі транслюють дітям справжній «мережевий фастфуд», який не менш шкідливий від однойменної їжі.

У цьому переконаний львівський правозахисник Роман Салабай, який місяць тому дуже різко відреагував на «голодну тусу» у львівському Будинку вчених.

 

«Суспільство винесло простий урок, що воно може впливати на ситуацію і формувати саме ту систему координат, в якій хочеться жити, в якій повинні жити діти»,  – наголосив Роман Салабай в проєкті  «Народне Толк-Шоу» на телеканалі NTA.

На його переконання, соціум змінився і кожен може отримати інформацію одне про одного з соцмереж. Саме тому важливо, що в них транслюється. Особливо небезпечним він вважає аморальну поведінку, яку деякі блогери не соромляться свідомо демонструвати публічно.

«Після Революції Гідності суспільство чітко задекларувало прагнення до розвитку та динаміки. Ми знаємо, куди і до чого прагнемо. Представники всіх професій – це люди, які можуть помилятися, але суспільство довело, що ми не толеруємо ганебної поведінки. Сподіваюсь цього року блогери зробили висновки, який «мережевий фастфуд» вони транслюють нашим дітям», -висловив надію правозахисник.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі