НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Правила хорошої риболовлі від чемпіона світу зі Львова

Правила хорошої риболовлі від чемпіона світу зі Львова

246

Близько 180 форелей за шість годин, – саме такий результат наприкінці серпня дозволив 22-річному Назару Боженку зі Львова стати абсолютним чемпіоном світу із риболовлі спінінгом із берега.

Сам Назар зізнається: зараз риболовля для нього – не просто хобі, а професія. Наприклад, крайній, переможний, чемпіонат світу у Болгарії був для нього вже четвертим в кар’єрі. І перший, з якого повернувся з нагородою.

Спеціально для «Правда. Наживо» (що будня о 19:00) Назар поділився невеликими секретами вдалої риболовлі, які стануть у нагоді всім, хто тільки починає отримувати задоволення від відпочинку з «вудочкою». До слова, щоб порибалити, не обов’язково їхати далеко з міста. Наприклад, сам чемпіон світу любить годинку-другу постояти зі спінінгом на “Піскових озерах” у парку неподалік власного дому.

Отже, що передусім треба знати рибалкам-початківцям і не тільки:

  • Найкраще на риболовлю йти вранці. Це оптимальний час.
  • До кожної риболовлі треба готуватися індивідуально, розуміти, на яку рибу розраховуєте: «Снасті, якими я збираюсь ловити окуня абсолютно відрізняються від тих, на яких я йду на щуку».
  • Важливо правильно підібрати приманку: «Є певні види риби, для яких вид приманки має велике значення. Наприклад, окунь дуже чутливий не лише до кольорів, а й до відтінків. Він може перебирати харчами, навіть через колір блискітки в приманці. А от щука вже не така перебірлива: може бути просто яскраво білий, чи один колір насичений, чи темний».

Та яку б рибу не ловив, новоспечений чемпіон світу має одне принципове правило – відпускати спіймане. Адже через надто великі обсяги виловів, промислове забруднення і браконьєрство, риби у водоймах України стає все менше.

Упіймав – відпусти

«Це мій невеликий вклад у підтримку, щоб кількість риби таки збільшувалася. І насправді в останні роки стала популярна така тема як “зловив-відпустити”. Дуже багато нових рибалок, які приходять у риболовлю, відпускають улов. Риболовля – для них це відпочинок, відточення майстерності», – пояснює сучасні тенденції Назар Боженко.

До слова, зі світової першості не лише Назар повернувся з перемогою. Тоді у командній першості перемогла збірна України, яка стала найкращою серед команд з 15 країн. За правилами, бали нараховували за кожну правильно спійману та відпущену рибу.

«Кожному під силу все. Головне – старатися, йти до своєї мети, адже людина, яка просто сидить і нічого не робить, нічого не досягне. Наприклад, медаль на цьому чемпіонаті – це була справа принципу. Я готувався і був впевнений, що зможу. Треба вірити в те, що робиш», – рекомендує чемпіон світу з риболовлі Назар Боженко.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі