НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Представництво найбільшої мережі турецьких клінік Acibadem – тепер у Львові

Представництво найбільшої мережі турецьких клінік Acibadem – тепер у Львові

312

Турецька медицина – стає ближчою. У Львові відкрили офіційне представництво міжнародної мережі клінік Acibadem. Її заснували у Туреччині в 1991-му. За тридцять років роботи компанія здобула не лише хорошу репутацію, а й міжнародне визнання. Сьогодні вона налічує 21 клініку і 13 медичних центрів. Має власні представництва у 36 містах і 22 країнах світу.

«У нас успішно уже сім років працює офіс-представництво у Києві. Багато пацієнтів отримують там усю необхідну інформацію та їздять на лікування до Туреччини. Тому ми побачили великий потенціал у відкритті офісу у Львов», –  пояснив початок роботи у Львові директор з розвитку міжнародного бізнесу Ільяс Бенвеністе.

В Acibadem надають усі види медичних послуг. Звернувшись до представництва у Львові, кожен може отримати професійну допомогу з організації лікування. Пацієнт надає історію хвороб, а кваліфікований лікар надає консультацію. Спілкування із фахівцем відбувається онлайн і є безкоштовним.

«Якщо лікар вважає, що було проведено достатню діагностику цьому пацієнту, тоді ми говоримо вже про лікування. Якщо фахівець каже: «Ні, він не є діагностований», – тоді рекомендуємо пройти діагностику. Якщо пацієнта влаштовують умови лікування закордоном, ціна, тоді ми продовжуємо з ним співпрацю і допомагаємо приїхати до Стамбула»,– розповіла офіс-менеджерка представництва у Львові Наталія Федевич.

Співробітники Acibadem на найвищому рівні надають всі необхідні послуги з оформлення документів, організації поїздки, розміщення пацієнтів і будуть супроводжувати аж  до повернення додому.

У Туреччині пацієнтів зустрічають в аеропорту, забезпечують VIP-трансфер в готель і клініку, пропонують послуги перекладача. Співробітники клініки роблять все можливе, щоб лікування проходило у комфортних умовах і було максимально ефективним. У своїй роботі досвідчені і визнані в цілому світі фахівці використовують лише найновіші технології.

«Люди звертаються із різними проблемами. Це багатопрофільна клініка. На жаль, найчастіше – це онкологія. Є також педіатрія, ортопедія, стоматологія, щорічний огляд цілого організму. Також надаємо послуги з пластичної хірургії. За минулий рік ми допомогли полетіти в Туреччину на лікування близько трьом тисячам осіб»,– розповіла директорка представництва Acibadem у Києві Наталія Волкова.

Працюватиме представництво у Львові за адресою: вулиця Дудаєва,9. А тим часом у компанії вже цієї осені планують відкриття ще двох офісів – у Харкові та Одесі.

На правах реклами

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі