НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Представник «Слуги народу» пояснив, чому так вимагали відставки Степанова

Представник «Слуги народу» пояснив, чому так вимагали відставки Степанова

236

Темпи вакцинації низькі, вакцини – не достатньо, тому кадрові рішення в сфері охорони здоров’я потрібно було приймати негайно.

Заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, депутат ЛОР від «Слуги народу» переконаний, що звільнення Степанова було необхідним.

«За час керування Степанова Львівщина отримала велику суму на медицину. Одну із найбільших у порівнянні з іншими роками. Сподіваюся, так буде і надалі. Та якщо є кадри, які не справляються з роботою, то потрібно дати шанс іншим показати результат», – в ефірі «Народного толк-шоу» на телеканалі НТА Юрій Холод пояснив, чому саме зараз і президент, і фракція більшості у ВРУ наполягали на звільненні Максима Степанова із посади міністра охорони здоров’я.

Нагадаємо, сьогодні, 18 травня, Верховна Рада України підтримала відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова. За його звільнення проголосували 292 нардепи, з них 202 голоси дала саме фракція «Слуга народу». Зазначимо, що претензії до роботи Степанова озвучувалися вже давно. Зокрема, через провал вакцинальної кампанії, так званий локдаун “вихідного дня”, утім відставка міністра стрімко “оформилася” саме в крайні дні.  Наступником Степанова прогнозують головного санітарного лікаря країни Віктора Ляшка.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі