НТА > НОВИНИ > Новини політики > Прем’єр Хорватії попросив вибачення за скандальні заяви президента про Україну

Прем’єр Хорватії попросив вибачення за скандальні заяви президента про Україну

Хорватський президент заговорив за методичками Кремля, довелося іншим політикам цієї країни робити протилежні заяви

472

У вівторок, 25-го січня, президент Хорватії Зоран Мілановіч заявив, що Україні не місце в НАТО і в разі ескалації напруги з Росією Загреб максимально дистанціюється від подій.

Пізніше прем’єр-міністр країни Андрей Пленковіч попросив вибачення за скандальну заяву керівника держави. Про це він написав у твітері.

«Враховуючи те, що в Україні наших солдатів немає, а контингент, який перебуває у Польщі, вже повернувся, я не знаю, яких саме військових має намір вивести президент. Його заява про корупцію в Україні – не наша позиція, і я від імені уряду прошу вибачення в українців за такі недолугості», – заявив він.

Андрей Пленковіч, який є політичним опонентом Мілановіча, напередодні також відреагував на висловлювання президента. За словами прем’єр-міністра, він подумав, що це говорить якийсь російський чиновник.

«Політика Хорватії полягає у зниженні напруги, запобіганні конфліктам і підтримці цілісності України», – наголосив Андрей Пленковіч.

Нагадаємо, відповідаючи на запитання, як Хорватія відреагує на ситуацію в Україні, президент Зоран Мілановіч сказав:

«Ми не будемо мати з цим нічого спільного, і не маємо нічого. Якщо відбуватиметься ескалація, то ми виведемо з регіону останнього хорватського солдата… Україні не місце в НАТО. Коли Україна змінила владу, тоді цей рух, який не був демократичним, виник у результаті перевороту, під час якого вбили 50 людей».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"