НТА > НОВИНИ > Новини світу > Прем’єр-міністр Пакистану закликає світ допомогти талібам подолати кризу

Прем’єр-міністр Пакистану закликає світ допомогти талібам подолати кризу

119

Прем’єр-міністр Пакистану Імран Хан закликає міжнародне співтовариство дати талібам час. Також він пропонує продовжити висилати гуманітарну допомогу в Афганістан.

Про це йдеться в повідомленні CNN.

Талібан” контролює весь Афганістан, і, якщо вони зможуть почати рухатися в бік інклюзивного уряду, зібрати разом всі фракції, Афганістан зможе жити мирно через 40 років. Але якщо щось піде не так, про що ми всі турбуємося, країна може зануритися в хаос“, – заявив Хан.

Він вважає, що угрупованню потрібно дати більше часу, щоб зрозуміти, як поведуть себе таліби при владі.

Прем’єр-міністр додав, що направити новий уряд Афганістану в потрібну сторону допоможе міжнародна гуманітарна підтримка. За словами Хана, країну не вийде контролювати ззовні.

Народ Афганістану ніколи не підтримає маріонетковий уряд. Отже, замість того, щоб сидіти тут і думати про те, що ми можемо контролювати їх, ми повинні стимулювати їх. Тому що Афганістан, нинішній уряд, безумовно відчувають, що без міжнародної допомоги і підтримки вони не зможуть зупинити цю кризу. Так що ми повинні підштовхнути їх в потрібному напрямку“, – заявив прем’єр-міністр.

Хан також розкритикував виведення військ США з країни. За його словами, США повинні були зробити спробу політичного врегулювання з “Талібаном” з “позиції сили”, в розпал своєї присутності в Афганістані, а не в той момент, коли вони йшли.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі