НТА > НОВИНИ > Світ > Прем’єр-міністр Угорщини захотів зустрітися із Зеленським без «додаткових умов»

Прем’єр-міністр Угорщини захотів зустрітися із Зеленським без «додаткових умов»

91

В угорській владі висловили готовність прем’єр-міністра країни Віктора Орбана зустрітися з українським президентом Володимиром Зеленським. Про це виданню Varosh заявив міністр-керівник адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш.

«Україна – це дуже важливий сусід Угорщини. Тому ми готові зустрітися. Рішення за Україною» – зазначив політик, якого називають «правою рукою» Орбана.

При цьому, за його словами, жодних додаткових умов цієї зустрічі немає.

Експерти вже назвали невеликим кроком уперед у взаємостосунках України й Угорщини, оскільки раніше, у вересні минулого року, керівник МЗС Угорщини Петер Сійярто заявляв, що зустріч прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана та президента України Володимира Зеленського можлива лише в разі досягнення результатів у переговорах двосторонніх комісій з низки питань.

Стосунки України й Угорщини досі залишаються складними через ситуацію з угорською меншиною на Закарпатті: тут і взаємне висилання дипломатів, оголошенням топ-посадовців персонами нон-грата, звинувачення у втручанні у вибори та фінансуванні сепаратизму. Просунутися вперед у налагодження добросусідських взаємостосунків не вдається ще приблизно з 2017-го року.

Нагадаємо, що недавно Україна і Угорщина домовились про взаємне визнання сертифікатів вакцинації.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі