НТА > НОВИНИ > Спорт > Претендент на золото. Український плавець Романчук вийшов у фінал з олімпійським рекордом

288
b4051e48b13946bfbd30ee5efc4ec699

Український плавець Михайло Романчук у кваліфікації 800-метрівки вільним стилем на Олімпіаді встановив рекорд цього турніру і рекорд України. Він упевнено виграв свій заплив і показав час 7.41,28. Романчук пройшов у фінал з найкращим результатом.

До того ж, Михайло побив власний рекорд України, який встановив 2019-го року в Стокгольмі – 7.42,49. Це майже на 1,5 секунди швидше переможного його часу на чемпіонаті Європи в Будапешті в травні цього року.

Крім Романчука, у фінальний заплив також кваліфікувався Сергій Фролов. Він показав 7-ий час із результатом 7.47,67.

Дисципліну 800 метрів вільним стилем уперше запровадили на Олімпіаді. У фінал потрапили 8 найкращих учасників. Фінал відбудеться 29-го липня.

Нагадаємо, що Михайла Романчука вважали однією з основних олімпійських надій України до початку Ігор. Перед поїздкою у Токіо він набрав чудову форму та є одним із лідерів олімпійської збірної України.

Сьогодні зранку українці Олена Костевич і Олег Омельчук стали бронзовими призерами у змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета з 10-ти метрів в міксті. Ця медаль стала третьою для збірної України.

Трохи пізніше у вівторок, 27-го липня, українська тенісистка Еліна Світоліна зіграла важкий поєдинок проти Марії Саккарі з Греції в 1/8-ій фіналу Олімпіади в Токіо. Матч вийшов тривалим, напруженим і нервовим.