НТА > НОВИНИ > Новини політики > Президент Хорватії звинуватив Велику Британію в підбурюванні України

Президент Хорватії звинуватив Велику Британію в підбурюванні України

Епатажний хорватський президент вважає, що Велика Британія має менше значення у світі після виходу з Євросоюзу

273

Президент Хорватії Зоран Мілановіч звинуватив Велику Британію у «підбурюванні», заявивши, що вона розпалює конфлікт між Росією та Україною.

Про це повідомив Euractiv. Він закликав до угоди з російською стороною, оскільки без неї нібито не може бути стабільності в Європі.

«Велика Британія вводить Україну в оману, підбурює її і тримає в заручниках відносин між Лондоном, що представляє другорядну державу, і Вашингтоном… Росія є фактором у цьому рівнянні, нам потрібна угода з Росією», – сказав Мілановіч.

На запитання журналіста, чому він не зустрівся з керівником Міністерства оборони Великої Британії Беном Воллесом, президент відповів журналістам, що не зустрічається з міністрами оборони.

«Я навіть не знаю, як це назвати. Я зустрічаюся, мабуть, з представниками закордонних справ, мабуть, Росії, Америки. Мені нема про що говорити з міністрами, особливо Сполученого Королівства. Я не зустрічаюся з міністрами оборони, крім наддержав. Велика Британія вийшла з ЄС, і вона тепер має менше значення у світі», – додав Мілановіч.

Нагадаємо, що минулого тижня президент Хорватії різко виключив можливість того, щоби надсилати військових далі на схід Європи у складі підрозділів НАТО. За словами політика, Загреб взагалі може відкликати своїх військових у разі вторгнення Росії в Україну.

Пізніше прем’єр-міністр країни Андрей Пленковіч попросив вибачення за скандальні заяви керівника держави, які стосувалися України.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"