НТА > НОВИНИ > Новини світу > Президент США Байден обізвав журналіста «сучим сином». Відео

Президент США Байден обізвав журналіста «сучим сином». Відео

Запитання про інфляцію вивело зі себе американського президента, якому не сподобалися слова журналіста

351

Із президентом США Джо Байденом перед зустріччю з економічними радниками, яку транслювали американські канали, стався конфуз. Політик думав, що мікрофони відключені, тож дозволив собі вилаятися на адресу журналіста Fox News Пітера Дусі, назвавши його «тупим сучим сином».

Відео з цими словами вже розтиражувала велика кількість інформаційних агенцій.

На початку зустрічі Байден і його представники звернулися до присутніх із вступною промовою, після чого журналістів попросили залишити зал. Медійники розпочали вигукувати запитання президенту США, більшість із них стосувалися ситуації навколо України.

Байден відповів, що безпосередньою темою зустрічі є проблема зростання інфляції у США.

Після цього Дусі поставив запитання: «Чи відповісте на питання про інфляцію? Чи вважаєте ви, що інфляція – це політична відповідальність на проміжних виборах?»

Думаючи, що мікрофони вже відключили, Байден сказав, ніби розмірковуючи вголос: «Це велика цінність. Більше інфляції. Що за тупий сучий син», але ця фраза прозвучала на весь зал.

Нагадаємо, що на початку цього тижня президент США Джо Байден провів нараду з представниками адміністрації, які відповідають за питання національної безпеки, й обговорив із ними ситуацію навколо України.

Раніше президент Володимир Зеленський відреагував на слова Байдена про те, що Захід поки що не знає, що робити, якщо відбудеться «незначне вторгнення» Росії в Україну. За його словами, «незначних агресій» не буває.

До цього Зеленський запропонував Байдену провести тристоронній саміт із президентом Росії Володимиром Путіним.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі