НТА > НОВИНИ > Спорт > Президент США Байден підтвердив готовність бойкотувати Олімпіаду в Китаї

Президент США Байден підтвердив готовність бойкотувати Олімпіаду в Китаї

Американські спортсмени при цьому зможуть виступити на Іграх у столиці Китаю без обмежень

105

Президент США Джо Байден заявив, що його країна може бойкотувати зимові Олімпійські ігри-2022 у Пекіні на дипломатичному рівні.

Про це повідомила агенція Reuters.

«Ми розглядаємо такий варіант», – лаконічно заявив Байден.

Таке рішення можуть ухвалити через часті порушення прав людини в Китаї – зокрема, утиск уйгурів.

Дипломатичний бойкот передбачає відмову керівників держави й інших представників влади від відвідування Олімпіади. Американські ж спортсмени зможуть виступити на Іграх у столиці Китаю.

Раніше видання Washington Post писало: рішення про те, що президент США Джо Байден й інші офіційні особи уряду країни не будуть присутні на Іграх у Пекіні, вже фактично ухвалене. За інформацією журналістів, до кінця листопада адміністрація президента США офіційно оголосить про дипломатичний бойкот майбутніх зимових Олімпійських ігор.

Пекін вдруге прийматиме Олімпійські ігри. Вони розпочнуться 4-го лютого наступного року та триватимуть 16 днів. Параолімпіада теж відбудеться у столиці Китаю, але вже навесні – від 4-го до 13-го березня.

Нагадаємо, що фахівці й експерти міжнародного спорту вважають, що Україна не виграє жодної медалі на зимовій Олімпіаді в Пекіні 2022-го року. Такий прогноз висловила аналітична компанія Gracenote,

Наприкінці жовтня Всесвітня антидопінгова агенція (WADA) опублікувала звіт, згідно з яким Національний антидопінговий центр України (НАДЦУ) допустив порушення міжнародних стандартів тестування та розслідування 2021-го року.

Президент WADA Вітольд Банька закликав Національний антидопінговий центр України провести «коригувальні заходи». Інакше країна та її спортсмени можуть відчути серйозні наслідки.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі