НТА > НОВИНИ > Новини світу > Президент США Байден скликав засідання Ради безпеки США щодо України

Президент США Байден скликав засідання Ради безпеки США щодо України

Серйозність ситуації навколо України змусила Джо Байдена змінити попередні плани

905

Президент США Джо Байден 20-го лютого зібрав Раду національної безпеки Білого у зв’язку із загрозою вторгнення Росії в Україну.

Про це свідчить офіційне повідомлення на сайті Білого дому.

«Сьогодні президент Джозеф Байден-молодший скликав засідання Ради національної безпеки для обговорення останніх подій щодо нарощування російської армії на кордонах України», – сказано в повідомленні.

Зокрема, у засіданні беруть участь державний секретар Ентоні Блінкен, керівник Пентагону Ллойд Остін, радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван, директор ЦРУ Вільям Бернс та інші високопосадовці.

Раніше засідання Ради нацбезпеки США анонсувала офіційна представниця Білого дому Джен Псакі. Вона зазначила, що Байден продовжує стежити за ситуацією довкола України, і його команда з національної безпеки регулярно доповідає йому про ситуацію на місцях.

Як наголосив політичний експерт Андрій Смолій, заради цього засідання Байден скасував свою поїздку в штат Делавер та залишися у Вашингтоні. Серйозність ситуації навколо України змусила його змінити попередні плани.

Нагадаємо, що два дні тому президент США Джо Байден висловився про те, що Путін уже вирішив напасти на Україну. Дані розвідки дали йому підстави вважати саме так. Водночас американський лідер тоді наголосив: поки не відбувся сам напад Росія ще має вибір між війною і стражданнями та поверненням до дипломатії.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі