НТА > НОВИНИ > Новини світу > Президент США Байден заявив про ліквідацію лідера «Ісламської держави»

Президент США Байден заявив про ліквідацію лідера «Ісламської держави»

Збройні сили США провели контртерористичну операцію, щоб захистити американський народ і союзників

187

Президент Джозеф Байден заявив, що військові США ліквідували лідера угруповання «Ісламська держава» Абу Ібрагіма аль-Хашімі аль-Курайші на території Сирії.

Про це повідомила пресслужба Білого дому.

«Минулої ночі за моєю вказівкою Збройні сили США на північному заході Сирії успішно провели контртерористичну операцію, щоб захистити американський народ і наших союзників та зробити світ безпечнішим. Завдяки майстерності та хоробрості наших Збройних сил ми ліквідували Абу Ібрагіма аль-Хашімі аль-Курайші – лідера ІДІЛ», – розповів Байден.

За словами президента, операція минула без втрат з боку американських військових. Окрім того, Байден повідомив, що планує виступити зі зверненням до нації.

Попередника аль-Курайші, Абу Бакра аль-Багдаді ліквідували 26-го жовтня 2019-го року у сирійському Ідлібі.

Нагадаємо, що минулого року Служба безпеки України спільно з Інтерполом провела операцію із затримання в Одеській області учасника міжнародної терористичної організації «Ісламська держава». Цей чоловік є вихідцем із Центральної Азії та перебував у розшуку за лінією Інтерполу за вчинення злочинів, пов’язаних із фінансуванням терористичної діяльності.

За оперативними даними, 2014-2016-го років зловмисник перебував на території Туреччини, де його завербували члени міжнародної терористичної організації «Ісламська держава».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі