НТА > НОВИНИ > Новини світу > Президент США Джо Байден порушив королівський протокол: як та коли

Президент США Джо Байден порушив королівський протокол: як та коли

283
Президент США Байден порушив королівський протокол: як та коли

Під час аудієнції президента США Джо Байдена з королевою Єлизаветою, керівник Америки неодноразово порушив протокол. Експерти зазначають, що Байдену варто бути уважнішим.

Запізнився на 5 хвилин

Проте, Джо Байден разом із своєю дружиною на кортежі із 18 автомобілів прибули на 5 хвилин пізніше самої королеви Великобританії Єлизавети II. Попри це, та не відреагувала на вчинок президента США, навпаки, привітно привіталася з гостями.

Як передбачає королівський протокол всі гості повинні бути на місці раніше самої королеви.

Не зняв окуляри

Керівник США перед Віндзорським палацем не зняв сонцезахисні окуляри. Це слід було зробити ще під час привітання із королевою, а не всередині церемонії.

Президент США Байден порушив королівський протокол: як та коли

Колишній дворецький принца Чарльза і Камілли, герцогині Корнуолльської Грант Гаррольд каже, що не важливо хто це, але кожен повинен дотримуватися протоколу.

“Йому слід було зняти їх при зустрічі з королевою. Всі інші знімають, неважливо, хто ви, навіть члени королівської сім’ї знімають сонцезахисні окуляри при зустрічі з іншими членами королівської сім’ї. Це одне з тих правил, про які я завжди пишу в своїх текстах з етикету. Це порушення протоколу. Я розумію, що сонце могло світити йому в очі, але на королеві не було сонцезахисних окулярів. На Джилл, першій леді, не було сонцезахисних окулярів”, – сказав Гаррольд.

Розповів про що говорили

Згідно з протоколом, аудієнція з британським монархом є конфіденційною і зміст бесіди не розповсюджується, а королева повинна бути поза політикою. Порушення цього пункту вважається втратою довіри.

Втім, Джо Байден на зустрічі з журналістами в аеропорту Хітроу розповів про що розмовляли з Єлизаветою, зокрема, прокоментував питання Володимира Путіна і Сі Цзіньпіна.

“Ми чудово поговорили. Вона поцікавилася у мене про двох лідерів… про лідера, з яким я збираюся зустрітися – Путіна, а також вона хотіла дізнатися про Сі Цзіньпіна. Ми довго говорили, і вона була дуже щедрою”, – зазначив президент США .

Додамо, що раніше такої ж помилки допустився і Дональд Трамп у 2019 році.

Нагадаємо, Джо Байден став 14-м президентом Сполучених Штатів Америки, з яким королева Єлизавета зустрічалася за 69 років на британському престолі.

Софія Лепех

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі