НТА > НОВИНИ > Президент Зеленський зізнався, що йому соромно за деяких людей з його команди

Президент Зеленський зізнався, що йому соромно за деяких людей з його команди

200

«За деякі кроки деяких людей, які поруч зі мною, дійсно соромно». Про це зізнався під час своєї пресконференції  президент Володимир Зеленський, відповідаючи на запитання про те, чи не соромно йому за таких осіб, як: радник офісу президента з економічних питань Тимофій Мілованов, заступник голови фракції “Слуги народу” Верховної Ради Микола Тищенко, позаштатний радник офісу президента Олексій Арестович, колишній міністр охорони здоров’я Максим Степанов та інших представників «Слуги народу».

Зеленський додав, що він за те, щоб давати людям другий шанс, якщо вони не злодії і не беруть хабарі.

«Я звик давати людям другий шанс, – заявив він. – Іноді навіть третій. Але деколи я шкодую про це. Щодо Мілованова, то він людина емоційна, в нього є певні неправильні рефлексії, однак зараз він є радником з економічних питань, повірте, він дуже допомагає”.

Комунтуючи “проколи” заступника голови фракції “Слуги народу” у Верховній Раді Миколи Тищенка, ресторани якого працювали під час “жорсткого” карантину, Зеленський заявив, що не жалкує, що партія йому дала йому можливість виправитися. “Тищенко деколи був неправий, але я знаю й інші його якості. Вважаю, партія правильно зробила, що надала йому ще один шанс», – сказав президент,

Президент України додав, що усвідомлює той факт, що поведінка деяких людей з його команди б’є і по його особистому рейтингу, і по підтримці людей політичної сили «Слуга народу».

За два роки президентства відбулися значні трансформації в політичній поведінці та риториці Зеленського.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі