НТА > НОВИНИ > Новини світу > Президентом Перу став колишній сільський вчитель

Президентом Перу став колишній сільський вчитель

164

Напередоні виборчий комітет в Перу офіційно оголосив колишнього вчителя Педро Кастільо переможцем президентських виборів.

Про це повідомляє BBC.

Президентські вибори пройшли в Перу ще 6 червня. Виборча комісія 20 липня затвердила результат, згідно з яким Педро Кастільо підтримали 50,12% виборців. Його конкурентка, дочка експрезидента Перу Кейко Фухіморі, отримала 49,87% голосів.

51-річний Кастільо складе присягу глави держави 28 липня.

Хто такий Педро Кастільо

Особистість Кастільйо стало відомою лише чотири роки тому. Тоді, у 2017 році, сільський вчитель Педро Кастільо став одним з лідерів загальнонаціонального страйку вчителів. Метою страйку було підвищення зарплати, а також виплата заборгованостей по ній. Незабаром страйк охопив весь південь Перу.

Вже у жовтні 2020 року Кастільо офіційно оголосив про свою кандидатуру на посаду президента від партії “Вільне Перу”.

Під час своєї президентської кампанії він заявив, що прагне створити мільйон нових робочих місць за рік. Також він пообіцяв, що відмовиться від президентської зарплати і буде жити на доходи вчителя.

Аналітики називають Кастільо найлівішим президентом в історії Перу. Також експерти вважають, що через політичну недосвідченість президенту, ймовірно, доведеться зіткнутися із серйозними проблемами. Серед них – важка економічна криза і зростання корупції.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі