НТА > НОВИНИ > Новини світу > Президенту Байдену висунули ультиматум через «Північний потік-2»

Президенту Байдену висунули ультиматум через «Північний потік-2»

233

У США сенатори-республіканці виступили проти позиції Джо Байдену стосовно «Північного потоку-2». Група американських сенаторів-республіканців поставила ультиматум адміністрації президента США Джо Байдена через газопровід «Північний потік–2».

Про це повідомляє Bloomberg. 12 парламентарів на чолі з Петом Тумі пригрозили заблокувати призначення в міністерство фінансів США, якщо уряд не змінить свою позицію щодо реалізації проєкту та не введе нові санкції. Відповідну загрозу вони направили главі казначейства Джанет Йєллен.

За твердженням сенаторів, «Північний потік–2» завдає шкоди національним інтересам США і їх партнерам. Вони також відзначають, що в разі завершення будівництва газопровід посилить вплив Росії на Європу і дестабілізує ситуацію в Україні.

Німецька сторона готова провести консультації щодо будівництва російського газопроводу «Північний потік-2». Такі переговори відбудуться за ініціативи України.

Раніше повідомлялося, що газотранспортна система України готова надати «Газпрому» додаткові потужності для транзиту газу в Європу на тлі дефіциту, який виник останнім часом. Однак російська корпорація відмовляється від цієї можливості. Це робиться для швидкого запуску «Північного потоку-2».

Натомість Польща займає із цього питання чітку позицію. Угода США та Німеччини щодо «Північного потоку-2» означає перемогу РФ – у президента Польщі Анджея Дуди звинувачують Берлін у підриві європейської солідарності.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі