НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Про коронавірус забули, а він нікуди не зник, – міністр Ляшко

Про коронавірус забули, а він нікуди не зник, – міністр Ляшко

В Україні скасували кольорове зонування території за рівнем епідемічної небезпеки й обов’язкову вакцинацію

497

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розповів про ситуацію з коронавірусом в Україні під час війни. За його словами, COVID-19 нікуди не зник, за добу в середньому реєструють по 4 тисячі нових хворих.

Про це очільник МОЗ України розповів в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Коронавірус, на жаль, не зник. У будні в нас у середньому реєструють 4,5 тисячі випадків. Зараз у заклади охорони здоров’я госпіталізовано 4 038 хворих на ковід (станом на 27-ме березня – прим.). Це дані з тих лікарень, звідки є можливість отримати статистику. Бо там, де йдуть бойові дії, – це ускладнено. Вакцинація також триває, зокрема, і третьою дозою», – зазначив Ляшко.

Також міністр нагадав, що в Україні коронавірусні вимоги перейшли на рівень рекомендацій. Крім того, скасували кольорове зонування території за рівнем епідемічної небезпеки й обов’язкову вакцинацію.

«До того ж, коронавірус у нас все одно пішов на спад, є велика кількість вакцинованих. Тому ми зробили протиепідемічні правила рекомендованими, а не обов’язковими… Питання пріоритету: якщо стоїть вибір, чи спочатку знайти й одягнути маску, чи забігти швидко в бомбосховище – звичайно, ми віддаємо перевагу збереженню життя від ворожих обстрілів і бомб», – наголосив Ляшко.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко у середині лютого заявляв про те, що Україна перебувала на піку хвилі захворюваності на коронавірус. Тоді щодня в країні фіксували понад 40 тисяч нових хворих.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"