НТА > ПРО НАС

ПРО НАС

Телеканал НТА Телеканал НТА (ПП «НТА» — Незалежне телевізійне агентство) — український інформаційно-розважальний телеканал, що мовить зі Львова. Гасло телеканалу «Пряма мова Львова» відображає специфіку контенту, який виходить в ефір.

Крайні зміни менеджменту відбулися у 2016 році. Тоді посаду головного редактора обійняла Наталія Струк, а креативним продюсером став Віталій Крутяков. Відтоді телеканал працює у напрямку інформаційного мовлення з чітким проукраїнським позиціонуванням. Команда повністю переформатувала програмну сітку, запустила нові проекти, осучаснила логотип і концепцію телеканалу.

На сьогодні в сітці є понад 15 проектів власного виробництва: новини, розслідування, соціальні і культурні програми, авторські інтерв’ю та ток-шоу.

Більш відомим телеканал став із відкриттям Головного розмовного майданчика Західної України – запуском телепроекту «Говорить Великий Львів», який щочетверга виходить у прямому ефірі. Унікальний tv-hub щотижня збирає авторитетних експертів для обговорення найактуальніших і найгостріших тем в українському суспільстві. Серед гостей ток-шоу – народні обранці, провідні політологи, економісти, журналісти, лідери думок і політичні експерти.

Інші інформаційно-аналітичні проекти оперативно і неупереджено розповідають глядачу про актуальні проблеми сьогодення. Програми власного виробництва телеканалу НТА дають змогу відчути дивовижний колорит Західної України, зануритися у світ легенд та традицій, історичних фактів та цікавих особистостей.