НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Продовольчу кризу можна дуже швидко вирішити “Гарпунами”, – Фейгін

Продовольчу кризу можна дуже швидко вирішити “Гарпунами”, – Фейгін

“Це війна ХХІ століття, ми воюємо не сапками і вилами. Це високотехнологічна війна. Отримання зброї із заходу є критично важливим”

1017

Своєчасне надходження зброї із Заходу в Україну є критично важливим у цій війні. Зброя може не лише забезпечити перемогу, а й швидко вирішити, наприклад, ймовірну продовольчу кризу у світі.

У цьому переконаний відомий громадський і політичний діяч Марк Фейгін. Зокрема, в спецефірі NTA заявив, що поки світ бідкається, як не допустити голоду через війну в Україні, проблему можна вирішити доволі просто і швидко.

“Знаєте, як? “Гарпунами” – протикорабельними ракетами. Дайте їх у потрібній кількості Україні і вона просто потопить усі ці кораблики. От і все – більше нема кому блокувати вихід з акваторію Чорного моря.  Навість сам факт отримання цих засобів із врахуванням історії з крейсером “Москва” може дати гарний ефект. Чудовий приклад, як Польща вирішила проблему з мігрантами у себе на кордоні: кілька разів вистрелила. “Гарпуни” чудово можуть зняти питання шантажу з боку Росії по продовольству“, – впевнений Фейгін.

На переконання Фейгіна, питання озброєння є критично важливим у цій війні, адже навіть коли є неймовірна мотивація, але закінчилися патрони, нема потрібної зброї –  воювати практично не можливо.

“Це війна ХХІ століття, ми воюємо не сапками і вилами. Це високотехнологічна війна. Отримання зброї із заходу є критично важливим. Особливо з огляду на те, що противник має перевагу у живій силі, і в деяких видах озброєння. Україні потрібна важка техніка, артилерія, протиракетні засоби”, – наголосив він.

Також додав, що літо – це традиційно період інтенсивних бойових дій. Саме влітку сторони намагаються досягнути більших результатів. І перше, за його прогнозом, що станеться із збільшення зброї в України, – в рази зросте кількість загиблих російських військових.

“Ця зброя точніша, ефективніша. Тому Москва так і боїться надходження цих засобів, тому і робить усе можливе, щоб принаймні відтягнути цей момент. Я переконаний, якщо впродовж червня ця зброя надійде, ситуація зміниться. Принаймні ці локальні наступи зі всіх сторін на Луганщині призупиняться. І це станеться дуже різко і помітно для всіх”, – резюмував Марк Фейгін.

Нагадаємо, як розповів командир батальйону Свобода Петро Кузик в спецефірі NTA на Луганщині ворог має величезну перевагу в артилерії та важкому озброєнні. На один український постріл відповідає 20-ма своєї артилерії.

А про те, як Росія шантажує весь світ продовольством та чи можливий голод через війну в Україні, – читайте тут. 

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі