НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Професіонали поспішають на допомогу. Зіркові гості провели учасникам реаліті-шоу «Золоті стажери» майстер-класи

Професіонали поспішають на допомогу. Зіркові гості провели учасникам реаліті-шоу «Золоті стажери» майстер-класи

Чемпіон України з масажу, власниця грумінг-салонів, віцепрезидент «Західної шеф-групи» та відома художниця взялися допомагати «золотим стажерам». Кожен з них навчав та ділився з учасником тонкощами та секретами свого фаху.

151

Уже три тижні учасники реаліті-шоу: Орест Сирватка, Іванна Левіцька, Юрій Микитка та Ольга Шеремета опановують нові професії. Нагадаємо, у першій серії психотерапевт Марія Тракало порекомендувала кожному з них кардинально змінити свій фах. Відтак, колишній будівельник Орест Сирватка взявся освоювати масаж. Іванна з швеї перевтілилась у грумера. Юрій у свої 70 років наважився опанувати фах кухара, про який мріяв з молодості. А колишня бухгалтерка Ольга Шеремета пішла на виробництво керамічних виробів в «Rezon».

«Наші золоті стажери з кожним днем демонстрували нам нові і нові успіхи. І ми, з командою реаліті-шоу, цьому неймовірно тішимося, бо бачимо, як кожен з наших учасників бореться із своїми страхами, стають впевненішими у собі. Та, аби їхня впевненість у своїх силах стала ще більшою, ми запросили до кожного з них професіоналів своєї справи: дворазового чемпіона України з масажу, віцепрезидента «Західної шеф групи», а також – відому художницю та власницю великої мережі грумінг-салонів в Україні», – розповіла про задум сценаристка та ведуча реаліті-шоу «Золоті стажери» Вікторія Хома.

Зокрема, передавати свої вміння із техніки масажу до Ореста Сирватки прийшов дворазовий чеспіон України з масажу Юрій Мартюк. Фахівець спеціалізується на різних техніках релаксу – від оздоровчого до навіть тайського масажів. Аби золотий стажер міг їх перейняти вони разом робили масаж клієнту. Спільно пропрацьовували спину, руки, ноги і навіть стопи.

«Працювати з паном Орестом було добре. Він дуже швидко схоплював всі рухи і я встиг передати йому частинку свого досвіду. У нього позитивна, добра енергетика. Йому ще треба попрацювати над плавністю виконання, аби синхронізувати все тіло, плавність переходу в ногах. З часом у нього все вийде», – поділився враженнями Юрій Мартюк.

За словами майстра з масажу, головне не сила руки, а спокій, гармонія, які потрібно передати клієнту. Це йде з думки, з голови, бо це, наче, як каже Юрій Мартюк, танець, відтак масаж виконується всім тілом і імпульс йде від стоп і лише передається через руки.

«Юрій Мартюк дуже хороший наставник. Він мої руки брав в свої і показував як треба, як потрібно натиснути: де легше, а де сильніше. Я йому щиро вдячний, бо це мені допомогло», – поділився враженнями золотий стажер.

До Іванни Левіцької допомогти побороти страх великих собак прийшла власниця мережі грумінг-салонів «Bonbon Dog Spa» Христина Давидяк.

«Собаки бувають агресивними, але про це повинні попереджати власники. Хоча часто для власників їхня собака – найкраща, а до чужих вона ставиться не так добре. Тому обов’язково в салоні ви домінуєте, не собака», – пояснила власниця мережі грумінг-салонів.

А ось Юрію Микитці зірковий гість віцепрезидент «Західної шеф групи» та шеф-кухар «Garden-Простір» Петро Сподарик підготував маленький екзамен – приготувати іспанський гаспачо. Холодний суп із протертих помідорів, а також огірків, оливкової олії й прянощів.

«Я спочатку щось собі інакше уявляв. Думав, що то може щось з курятиною якась така простенька, але дуже смачна страва. Не думав, що вона мені вдасться, хоча вона мені дуже засмакувала. Було би цікаво якби іспанець спробував і сказав, чи я добре приготував», – розповів золотий стажер.

Кулінарні здібності золотого стажера оцінив і шеф-кухар Петро Сподарик: «Потрібно мати смак, відчуття смаку. У нього є відчуття смаку, це основне. І в нього є любов, йому подобається, що він робить. Він робить усе з легкістю.»

А ось на Ольгу Шеремету цього тижня очікував сюрприз. Редакторський відділ NTA спільно з «Rezon» підготували їй розписування кераміки – допомогла їй у цьому відома художниця Леся Квик. «Тут була справжня творчість, те що я люблю. Будь ласка обирай і малюй, що хочеш. Що твоїй душі забажається… Леся Квик мені підказувала: як скласти композицію, як малювати на кераміці», – каже золота стажерка.

Та на цьому випробування і пригоди «золотих стажерів» не закінчуються. Сценаристи реаліті-шоу обіцяють ще чимало цікавого у наступних випусках.

Нагадаємо, проєкт виходить щосереди на телеканалі NTA о 19:45.

Вікторія Хома

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі