НТА > НОВИНИ > Погода > Прогноз погоди в Україні на Новий рік: мокро, слизько і вітряно

Прогноз погоди в Україні на Новий рік: мокро, слизько і вітряно

290

Сьогодні, 31 грудня в Україні очікуються дощ з мокрим снігом і вітер.

Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко.

Зокрема, на Сході України, буде найхолодніше – вночі -6-11 градусів, вдень -1-6 градусів. Сніг випадатиме, скоріше, в другій половині дня та ввечері.

«Захід України завершить 2021 рік найтеплішою погодою, теплішою навіть, ніж на Півдні – вночі близько нуля. вдень +1+6 градусів! Дощ та мокрий сніг», – каже Діденко.

На півдні вночі та вранці буде сухо і навіть вранці можна буде побачити сонечко. Вдень – незначний мокрий сніг. Температура повітря максимальна від 2 морозу до 4 тепла.

Центральну частину України очікує мокрий сніг, можливий місцями дощ. Температура повітря від вінницьких +3 градусів до дніпровських +4 градуси.

Північна частина України вночі – 3-8 градусів, а вдень – відлига, хіба ще на Сумщині до -2-4 градусів.

Сніг та мокрий сніг, в основному, вночі та вранці, вдень – без істотних опадів.

Завтра східна частина у новорічну ніч отримає вже легший морозець, 0, -5 градусів, ожеледиця! А вдень відлига добереться й сюди – потепліє до нуля. Вночі та вранці – без опадів, а вдень – мокрий сніг та дощ, вітряно.

«У західних областях першого січня співатимуть пташки. Можливо) Бо саме тут запахне весною – очікується у новорічну ніч +1+4 градуси, вдень +4+8 градусів! Дощ», – розповіла синоптикиня.

На півдні України початок року буде з дощами, теплим, вдень до +4+9 градусів, та й центральні області почнуть Новий рік теплою погодою. Вночі близько нуля, вдень +1+5 градусів. Періодично дощ, місцями з мокрим снігом.

На півночі також у новорічну ніч очікується переважно дощ, вдень опади затихатимуть. Вночі 1 січня близько нуля, вдень +1+6 градусів.

У Києві 31 грудня вночі та вранці мокрий сніг, можливий періодично дощ. сьогодні вдень потепліє від 1 морозу до 1 тепла, без серйозних опадів, але на дорогах слизько.

Першого січня у Києві вночі близько нуля, переважно дощ. Вдень потепліє до +3+6 градусів, місцями кволий дощ, нічого серйозного, але дуже вітряно

Характерною особливістю першого дня нового року в Україні буде сильний штормовий вітер північно-західного напрямку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"