НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Прощання з Героями. У Львові пройде чин похорону трьох воїнів, які загинули на фронті

Прощання з Героями. У Львові пройде чин похорону трьох воїнів, які загинули на фронті

Михайла Попика та Віталія Федора поховають на Личаківському кладовищі, Богдана Барана – в рідному селі Дмитре

466

У четвер, 9-го лютого, Львів прощається ще з трьома Героями. Михайло Попик, Віталій Федор та Богдан Баран віддали життя за Україну в боротьбі з російськими окупантами.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Чин похорону Героїв розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок.

Михайла Попика та Віталія Федора поховають на Личаківському кладовищі. Богдан Баран на вічний спочинок попрямує до рідного села Дмитре Львівської області.

Михайло Попик народився 15-го жовтня 1965-го року в селі Малі Баранівці Львівської області. Закінчив Техніко-економічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка». Після завершення навчання проходив військову службу в Алмати (Казахстан).

Займався будівельною справою, зокрема, працював на у «Меблевику» та на Львівському домобудівному комбінаті. У вільний час захоплювався столярством.

Із початком повномасштабного вторгнення вступив до лав місцевої територіальної оборони, активно займався волонтерством. Згодом пішов у 24-ту окрему механізовану бригаду імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.

У Михайла Попика залишилися мама, сестри та племінники.

Львів’янин Віталій Федор народився 3-го вересня 1976-го року. Здобув професійно-технічну освіту у Львові. Після завершення навчання проходив військову службу.

У мирний час працював у будівельній сфері, займався ремонтами. Захоплювався рибальством і велоспортом.

Із початком повномасштабного вторгнення Росії боронив територіальну цілісність і суверенітет держави у лавах 103-ої окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України. Боровся із державою-терористом на східному напрямку.

У Віталія Федора залишилися дружина, син, донька, батьки та двоє братів.

Богдан Баран народився 25-го вересня 1995-го року в селі Дмитре Львівської області. Закінчив економічний факультет Львівського кооперативного коледжу економіки та права за спеціальністю «Фінанси і кредит». Згодом здобув вищу освіту в Національному університеті «Львівська політехніка».

Цікавився історією та правознавством. Захоплювався футболом, брав активну участь у різноманітних турнірах. Працював продавцем-консультантом.

У березні 2022-го року добровольцем пішов на війну. Боровся із російськими окупантами у лавах 2-ої окремої Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

У Богдана Барана залишилися мама та сестра.

Нагадаємо, що в середу, 8-го лютого, Львів попрощався ще з трьома Героями – 21-річним десантником 80 ОДШБр Олегом Мужкевичем, 44-річним «чорним запорожцем» Валерієм Діановим і 33-річним воїном 63 ОМБр Богданом Романчуком.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі