НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Просто маразм. Лікар-інфекціоніст зі Львова про протести антивакцинаторів

Просто маразм. Лікар-інфекціоніст зі Львова про протести антивакцинаторів

Велика частина хворих прибувають у лікарні «більше мертві, ніж живі»

2088

Масові протести так званих антивакцинаторів у столиці та інших містах України – ніщо інше, ніж просто маразм.

Про це в ефірі «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NTA заявив відомий лікар-інфекціоніст Андрій Орфін.

Андрій Орфін спростував заяву противників щеплення від COVID-19 щодо нетривалого імунітету до коронавірусу після вакцинації.

«Спочатку хочу висловитися щодо пасивного імунітету, який розвивається на півроку. Для прикладу, щеплення від кору, кашлюка, дифтерії та правця захищають людину десятиріччями. Є щеплення, які потрібно робити частіше. Наприклад, від грипу, оскільки його вірус грипу мінливим. Відповідно, до кожної інфекції підбирається певний склад вакцини. Тому не треба маніпулювати на темі вакцинації!» – звернувся до «антивакцинаторів» відомий лікар-інфекціоніст.

Водночас він додав, що сьогодні у «ковідних» лікарнях відбувається справжній колапс, тому провокативні антивакцинні мітинги у столиці та інших містах країни – це ніщо інше, аніж маразм.

«У мене вже немає нервів, щоб це коментувати! Сьогодні  у лікарні, де є 60 ліжок, лежать 80 хворих! З них 75% потребують кисневої терапії, частина із них приїжджають більше мертві, аніж живі. Після цього ми маємо сидіти тут добами і слухати маразматичні суперечки щодо того, чи є коронавірус, чи немає! Люди, поки особисто не зіткнуться з хворобою, стоять, як скала, і не розуміють, що є така хвороба », – сказав він.

Окрім того Андрій Орфін розповів, що сьогодні найважчий перебіг коронавірусної інфекції спостерігається у пацієнтів 30-65 років. Тож він закликає усіх, хто ще сумнівається у ефективності щеплення проти COVID-19, таки зробити свідомий вибір на користь вакцинації.

«Я не буду коментувати відсторонення від робити через відсутність вакцинації, адже це прерогатива уряду. Але я хочу сказати наступне: більшість людей, які проти вакцинації, апелюють своїми правами. Але чомусь вони забувають про обов’язок. Зокрема, забезпечити здоров’я своїх близьких, родичів, не поширювати хвороби та «фейки». От я маю право на сон, але сиджу у лікарні. Люди, схаменіться вже! Ви маєте зрозуміти, що поки не буде індивідуальної відповідальності перед самим собою, то до тих пір не буде ні імунітету, ні суспільства в цілому», – акцентував львівський лікар-інфекціоніст.

Нагадаємо, що сьогодні Україна побила власний антирекорд за рівнем смертності за час пандемії ковіду: за минулу добу, 8 листопада, померло 833 осіб.

 

Оцініть новину
Клас!
6
Я це люблю
1
Ха-ха
1
Сумно
3
Злість
2
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі