НТА > НОВИНИ > Новини політики > “Протистояння з Росією – це боротьба за виживання двох країн: виживе лише один” – Чалий

“Протистояння з Росією – це боротьба за виживання двох країн: виживе лише один” – Чалий

267

Так склалось історично, що протистояння з Росією триває вже не одне століття. Втім, очікувати закінчення боротьби цьогоріч не варто. Адже це питання є широкого масштабу, а виживе в цій війні тільки один.


Такою думкою поділився Надзвичайний і Повноважний посол України у США (2015–2019 рр.) Валерій Чалий в ефірі ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Він розповідає, що військові сценарії у Росії є досі та нікуди не поділись. Ба більше, вони далі продовжують їх розробляти. Втім, окупанти бачать, як складається політична ситуація в Україні та дещо маневрують.

Наше протистояння з Росією – це протистояння за виживання двох країн. Історично воно триває вже дуже довго і не закінчиться в цьому році, які б події не відбувались. Виживе тільки один. Я маю на увазі, виживе як суверенна, незалежна та успішна держава. Або виживе Україна, або авторитарна Росія. На сьогодні це питання війни в широкому розумінні, а не тільки танки”, – зауважив Чалий.

За його словами, варто зрозуміти один момент, те що роблять наші союзники. Вони у відповідь на підняття ставок Росією – підвищують свої. Втім Україна, навпаки, понижує ці ставки. Експерт зазначає, що з економічної сторони це важливо, але з точки зору зняття загрози та встановлення миру – ні.

Нагадаємо, як повідомляв NTA, у Росії заявили, що війська та авіація Західного військового округу РФ завершили «планову перевірку бойової готовності» й нібито повертаються на місця базування.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі