НТА > НОВИНИ > Новини політики > Провокації Росії на газопроводі можливі у будь-яку хвилину, – Синютка про «Північний потік-2»

Провокації Росії на газопроводі можливі у будь-яку хвилину, – Синютка про «Північний потік-2»

235

Росія у будь-яку хвилину може використати газопровід «Північний потік-2» для провокацій проти України.

Про це у прямому ефірі програми «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA заявив перший заступник голови партії «ЄС», народний депутат України від «ЄС» Олег Синютка.

Він зазначив, що домовленості між США та Німеччиною щодо «Північного потоку-2» є поразкою Україною. На його думку, чинна влада Зеленського робила все для того, щоб привести до такого результату.

«Зеленський і його компанія нічого не робили, а просто чекали цього фіаско. Складається враження, що їхні дії були синхронними з діями країни-агресора. Тільки за перший рік Зеленського було побудовано 1319 км. газопроводу. Такого прецеденту не було за жоден рік, починаючи з 2014-го», – сказав Олег Синютка.

Разом з тим він наголосив, що Росія може використовувати газопровід, в тому числі, і для провокацій проти України.

«Путіну не потрібна труба. Йому потрібні земля, країна і кордони безпосередньо з Польщею. І наше завдання – не дати йому жодного шансу це отримати», – підкреслив Олег Синютка.

Нагадаємо, США та Німеччина офіційно домовились про завершення будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”, опублікувавши спільну декларацію з обіцянками Україні.

Текст декларації, оприлюднений міністерством закордонних справ Німеччини, має назву “Спільна заява США та Німеччини на підтримку України, європейської енергетичної безпеки і наших кліматичних цілей”.

Додамо, що «Північний потік-2» стане однією з основних тем під час зустрічі президентів України і США Володимира Зеленського і Джо Байдена у Вашингтоні 30-го серпня.

Однак експерти вважають, що питання вже вирішене, і досягнути якихось поступок чи взагалі припинення будівництва газопроводу Україні навряд чи вдасться.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі