НТА > НОВИНИ > Шоу бізнес > Проєкт «Нова генерація» на NTA: Стало відоме ім’я переможця

Проєкт «Нова генерація» на NTA: Стало відоме ім’я переможця

352

Переможницею першого сезону просвітницького проєкту «Нова генерація», що на телеканалі NTA, стала Софія Чорній зі Львова. Втім, ця «Нова генерація» – не остання, на телеканалі уже думають про наступний сезон.

Нагадаємо, у останньому півфіналі дебатували Дмитро Мельник із Сумщини та Анна Гопшта із Новояворівська. Теми для обговорення, яку обрали учасники: запровадження в Україні ринку землі та держіспит у школах на знання Конституції. І хоч обидвоє школярів свої позиції захищали впевнено, втім сильнішим, на думку журі, був Дмитро Мельник.

Питання запровадження ринку землі – неабияк актуальне, каже хлопець: «Земля має бути товаром, але цей товар мають оберігати та зберігати. Бо земля є багатством України. Я думаю, якщо ринок зробити з дотриманням усіх нормативно-правових норм і актів (не так, щоб кожен можновладець позабирав землю собі), то Україні стане краще», – переконаний він. 

І хоч суперниця Дмитра Анна Гопшта у дебатах не перемогла, втім місце у фіналі отримала. Також журі конкурсу дали шанс на боротьбу ще й Павлу Добрянському з Чернівецької області.

У напруженому фіналі переможницею першого сезону проєкту «Нова генерація» стала Софія Чорній зі Львова.

«Я зустріла стількох людей, які насправді цікавляться Конституцією, які насправді хочуть глибше поринути у цю сферу юриспруденції. Для мене найбільша перемога – це зустріч саме з ними», – каже переможниця проєкту, учениця Львівської середньої загальноосвітньої школи №72 Софія Чорній. 

Інтелектуальний конкурс підтримали й міжнародні партнери. Зокрема, координатор проєктів ОБСЄ в Україні – посол Генрік Вілладсен.

«Тут немає тих, хто програв. Сподіваюся, що всі ви продовжите своє навчання і ваша зацікавленість у царині конституційного права допоможе Україні та суспільству з честю зустрічати виклики майбутнього», – зазначив член журі проєкту Генрік Вілладсен.

Ця «Нова генерація» – не остання, кажуть організатори. Наступні сезони проєкту будуть присвячені питанням історії, української мови, літератури та навіть точним наукам.

«Ми будемо думати про другий сезон. Це для нас дуже важливо, бо одним із пріоритетів телеканалу «NTA» є патріотичний проукраїнський напрямок. Ми без знання своїх прав, без того, як за ними жити – не можемо говорити про побудову сильної демократичної країни», – наголосила співавторка проєкту, генеральна продюсерка телеканалу «NTA» Наталія Струк.

Дарина Татарчук

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі