НТА > НОВИНИ > Новини світу > Прямувало в бік пляжу. У Польщі затримали російське судно з п’яним екіпажем

Прямувало в бік пляжу. У Польщі затримали російське судно з п’яним екіпажем

Судно ледь не сіло на мілину на березі острова Собешево

345

Польські прикордонники заявили про затримання російського судна “Руслана”, яке плило у бік пляжу острова Собешево (Гданський район). З’ясувалося, що екіпаж був п’яним.

Про це повідомляє Громадське з посиланням на Polsat NewsPolskie Radio.

У Польщі заявляють, що судно “Руслана” вранці 4 грудня ледь не сіло на мілину на березі острова Собешево. До слова, власником та оператором судна є ТОВ “Трансфлот” із Санкт-Петербурга.

Судно йшло з Клайпеди (Литва) до гданського Північного порту, але відхилилося від курсу та прямувало у бік пляжу. Морська адміністрація помітила дивні маневри судна і розповіла про це прикордонникам. Також судно не відповідало на радіозапити польської берегової служби. Перед тим, як зійти на мілину російське судно все ж зробило крутий поворот за кілометр від пляжу та відправилося на якірну стоянку порту Гданська.

Згодом прикордонники піднялися на борт судна. З’ясувалося, що екіпаж був п’яним – у капітана було майже проміле алкоголю, у двох офіцерів ㅡ близько 1,5 проміле. Наразі судно затримали на якірній стоянці порту Гданська.

Нагадаємо, що біля болгарського узбережжя Чорного моря затонуло турецьке судно Vera Su, яке розбилося об скелі. Корабель перевозив 3 тисячі тонн карбаміду, який тепер може призвести до екологічної катастрофи в заповіднику Каліакра.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі