НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Прийшов у пошуках їжі. На Львівщині випустили на волю лісового кота

Прийшов у пошуках їжі. На Львівщині випустили на волю лісового кота

Червонокнижний лісовий кіт прибіг по їжу до села Лихобора Львівської області

231

Жителі села Либохора Самбірського району повернули червонокнижного гостя – кота лісового – у дику природу. Зазначають, що дикий кіт завітав на обійстя одного з мешканців у пошуках їжі.

Про це повідомили у Національному природному паку Бойківщина.

На обійстя жителя села Либохора завітав непроханих гість – кіт лісовий, якого сніжна зима загнала ближче до людських осель.

Небайдужі мешканці села – Коліщак Андрій,Казибрід Мирон,Казибрід Павло – долучилися до рятувальної операції, щоб повернути лісового мешканця у дику природу.

Довідка

Лісовий кіт – це дрібний хижак занесений до Червоної книги України, що нагадує всім знайому домашню кішку. Але досвідчений біолог і мисливець побачить малопомітні риси, що відрізняють пухнатого домочадця від здичавілого родича. В Україні цього виду налічується понад 300-400 особин.

Лісові коти переважно ведуть нічний спосіб життя. В основу раціону хижака входять дрібні гризуни, птахи, комахи, змії, а в прибережних мешканців ще й риба.

Свої житла облаштовують у чагарниках, кореневищах дерев, старих норах інших тварин. З людьми намагаються не контактувати, тому дикого кота нелегко зустріти в лісі. Однак, у холодні часи можуть поселитися ближче до людини – біля сіл. Лісовий кіт у найкращому випадку може ловити гризунів, а може і полювати на домашню птицю.

Читайте також “Чи нападають дикі тварини у Карпатах на людей. Історії від лісника”.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі