НТА > НОВИНИ > Освіта > Москва знову хоче вкрасти в України її багатство, – Ніцой проти скасування кирилиці

Москва знову хоче вкрасти в України її багатство, – Ніцой проти скасування кирилиці

Кирилиця – це культурне надбання українського народу, яке століттями використовується українцями і саме українці «завели кирилицю в Московію»

88

Щоб стати спадкоємцем кирилиці, Росія сьогодні активно пропагує ідею переходу України на латиницю.

 Про це у прямому ефірі проєкту «Народного Толк-Шоу» на телеканалі NTA заявила письменниця Лариса Ніцой.

Лариса Ніцой підкреслила, що кирилиця – це культурне надбання українського народу, яке століттями використовується українцями і саме українці «завели кирилицю в Московію».

«Потім Московія почала красти нашу історію, присвоювати собі наших князів, наші події! Вони нам нав’язували свою мову, щоб ми розчинилися і стали «единой страной». Та ми не розчинилися, їхній план провалився. І ми повинні  усвідомити, що Україні пройшла точку неповернення. Російською мовою в Україні вони нічого не зроблять. Але вони це зрозуміли, що російська мова – провальний план. І, щоб стати спадкоємцями першоджерел кирилиці, яку ми їм завели, вони пропагують ідею, щоб Україна перейшла на латиницю і відмовилася від своєї кирилиці», – прокоментувала Лариса Ніцой.

Нагадаємо, в інтерв’ю «Радіо Свобода» секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що Україна має повністю позбутися кирилиці та перейти на латинку.

Також Олексій Данілов вважає, що вже у садочку діти повинні вивчати англійську мову.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі