НТА > НОВИНИ > Місця > Свої “вандали”. Унікальна Кінбурзька коса руйнується через автотуристів

Свої “вандали”. Унікальна Кінбурзька коса руйнується через автотуристів

564

На Миколаївщині унікальну пам’ятку природи Кінбурнську косу продовжують нищити туристи, що, попри заборону, заїжджають на заповідну територію на автівках.

На своїй Facebook-сторінці фотопідтвердження цього факту опублікував Ігор Кирилюк.  Зокрема, він звернув увагу, що порушників ніхто не спиняє.

«А що, так теж можна? Пляж, селище Покровка, 16-го серпня 2021-го року. Працівники парків, ау!», – йдеться у дописі.

Заїзд на береговий вал на автівках суворо заборонений. Інформацію про це постійно розповсюджують працівники національного парку, який розташований на території Кінбурнської коси.

У лютому 2021 року, як повідомляють Новини Ю, сталася надзвичайна подія. Тоді компанія відеоблогерів з дітьми на восьми однакових позашляховиках проїхалася по Кінбурнській косі, де ростуть унікальні червонокнижні рослини.

Тоді у коментарях користувачі називали подію вандалізмом і знищенням заповідного фонду країни: «На косі понад 50 видів трав, які більше ніде не ростуть, і взагалі – це заповідник, а ви своїми баняками зіпсували природу і, можливо, пошкодили унікальні види рослин. За великим рахунком, це вандалізм щодо природи».

Нагадаємо, що в травні, у Миколаївській області в регіональному ландшафтному парку «Кінбурнська коса» розквітло найбільше в Європі поле диких червонокнижних орхідей. Його площа сягає понад 60 гектарів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі