НТА > НОВИНИ > Спорт > «Присвячую Україні». Веслувальниця Лузан перемогла на етапі Кубка світу в Чехії

«Присвячую Україні». Веслувальниця Лузан перемогла на етапі Кубка світу в Чехії

Збірна України здобула три нагороди на етапі Кубка світу з веслування в Чехії

474
7c07998bf80da477c7447176467b1962

Українка Людмила Лузан перемогла на етапі Кубка світу з веслування на каное-одиночці, який проходить у Чехії.

Про це повідомила Трибуна. Наша спортсменка фінішувала першою на дистанції 1000 метрів. Для Лузан це перша нагорода цього сезону.

Ще одна представниця нашої країни Людмила Бабак посіла п’яте місце.

Також Людмила разом Анастасією Четверіковою посіли четверте місце в каное-двійці на 500 метрів.

Загалом Україна здобула 3 нагороди на етапі Кубка світу в Чехії – раніше бронзу в каное-одиночці здобув Олег Боровик, срібло – чоловіча команда в байдарках-четвірках.

«Дуже задоволена цією дистанцією. Уперше змагалася на 1000 метрів. Присвячую перемогу Україні. Хочу, щоб увесь світ знав, що в нас іде війна. У нас узагалі важкий сезон, важко тренуватися, морально це нас збиває. Але своїми перемогами ми показуємо, що ми – незламний народ, і ми переможемо», – прокоментувала свій успіх Лузан.

Нагадаємо, що на Олімпіаді в Токіо в дисципліні веслування на байдарках і каное серед жінок в каное-одиночці на дистанції 200 метрів українка Людмила Лузан фінішувала третьою та виборола бронзу. Тоді це була дванадцята медаль України.