НТА > НОВИНИ > Війна > Притягнемо до відповідальності всіх, хто віддає злочинні накази. Звернення Зеленського

Притягнемо до відповідальності всіх, хто віддає злочинні накази. Звернення Зеленського

Зеленський звернувся до українців після 85 днів війни

200

Перший судовий процес в Україні над російським воєнним злочинцем уже розпочався.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у відеозверненні.

За його словами, завершиться цей судовий процес повним відновленням справедливості вже в межах міжнародного трибуналу.

«Впевнений у цьому. Ми знайдемо й притягнемо до відповідальності всіх, хто віддає злочинні накази та виконує їх», – зазначив Зеленський.

Президент також подякував Сполученим Штатам за схвалення нового пакету підтримки України й демократії в нашому регіоні обсягом у 40 мільярдів доларів.

«Сьогодні цей пакет проголосований у Сенаті США. Це прояв потужного лідерства та потрібний внесок у наш спільний захист свободи», – сказав президент.

Він також зазначив, що у Німеччині відбулася зустріч міністрів фінансів та керівників центробанків «Великої сімки», представників міжнародних донорів.

«Я завжди кажу дуже відверто: щомісячний бюджетний дефіцит в Україні зараз – це 5 мільярдів доларів. І щоб вистояти у війні за свободу, нам потрібна швидка й достатня фінансова підтримка. І це для партнерів не просто витрати чи подарунок. Це їхній внесок у власну безпеку. Бо захист України означає і їхній захист від нових війн і криз, які Росія може спровокувати. Може, якщо матиме успіх у війні проти України. І тому ми всі разом маємо забезпечити, щоб не було жодного успіху у Росії в агресії проти нашої держави. Ані воєнного, ані економічного, ані будь-якого іншого», – зауважив Зеленський.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі