НТА > НОВИНИ > Новини політики > ПриватБанк вручив позов Коломойському на 5,5 мільярда доларів

ПриватБанк вручив позов Коломойському на 5,5 мільярда доларів

Олігарху Ігорю Коломойському закидають шахрайство та відмивання грошей

142

ПриватБанк опублікував повідомлення в газетах, серед яких «Голос України», на виконання наказу кіпрського суду від 15-го червня 2021-го року. У публікаціях йдеться про позов банку до свого колишнього акціонера Ігоря Коломойського на 5,5 мільярда доларів.

Про це повідомила пресслужба банку. Публікації зробили відповідно до Гаазької конвенції про вручення за кордоном судових і позасудових документів у цивільних або торгових справах.

Згідно з кіпрським законодавством, публікація є доказом вручення Ігорю Коломойському позову, ініційованого ПриватБанком на Кіпрі.

«Предметом кіпрського позову є відшкодування збитків у розмірі 5,5 мільярда доларів у зв’язку з двома категоріями незаконних фінансових операцій, які мають всі ознаки шахрайства та відмивання грошей, і які реалізували під керівництвом Ігоря Коломойського та Геннадій Боголюбова за сприяння інших відповідачів», – сказано в повідомленні.

Як відомо, в серпні ПриватБанк через газету «Голос України» вручив позов своїм колишнім власникам Ігорю Коломойському, Геннадію Боголюбову та їхньому юристу В’ячеславу Карташеву.

Позов стосується шахрайських дій, незаконного привласнення та відмивання коштів, в результаті чого щонайменше 600 мільйонів доларів незаконно вивели з банку в період з 2007-го по 2011-ий роки і розмістили на банківському рахунку в ізраїльському банку «Дисконт».

Нагадаємо, що останні події в Україні свідчать про те, що для кар’єри політика Володимира Зеленського настають визначальні моменти.

Під час зустрічі у Вашингтоні 30-го серпня президенти України та США Володимир Зеленський і Джо Байден не уникнули обговорення антиолігархічних питань. І у цьому контексті особливо цікавим персонажем виглядав Ігор Коломойський.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі