НТА > НОВИНИ > Економіка > «ПриватБанк» вводить нові обмеження на грошові перекази для громадян України

«ПриватБанк» вводить нові обмеження на грошові перекази для громадян України

667

Відтепер відправляти або отримувати на карту можна не більше 100 переказів на місяць.

Як повідомив сайт «ПриватБанку», ці заходи вводять у рамках боротьби з відмиванням грошей і у зв’язку з вимогами фінансового моніторингу.

«Тому з жовтня 2021-го року ми вносимо незначні корективи в правила здійснення р2р перекладів за лімітами на перекази з картки на картку Visa / Mastercard через усі канали», – йдеться в повідомленні.

Таким чином, встановлюють такі ліміти на календарний місяць як для переказів в Україні, так і за кордон:

для відправника – 100 переказів в Україні та 25 міжнародних;

для одержувача – 100 переказів в Україні та 30 міжнародних.

Раніше наглядова рада «Приватбанку» ухвалила рішення щодо організації продажу прав вимоги стосовно портфелю карткових кредитів на загальну суму понад 700 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що в червні, Національний банк України погодив на посаду голови правління «ПриватБанку» Герхарда Бьоша, який колись був заступником «Райффайзен Банк Аваль».

На початку вересня «ПриватБанк» тимчасово призупиняв роботу всіх банкоматів і терміналів з метою проведення оптимізації процесингу.

Саме з «ПриватБанком» пов’язані офшори президента України Володимира Зеленського, які ідентифікував міжнародний проєкт Pandora Papers. Про це йдеться у розслідуванні агенції «Слідство. Інфо», яка підготувала фільм «Офшор 95».

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі