НТА > НОВИНИ > Суспільство > Призерка Олімпіади подарувала своєму тренеру квартиру, отриману від держави

Призерка Олімпіади подарувала своєму тренеру квартиру, отриману від держави

150

Бронзова призерка Олімпійських ігор, українська борчиня Ірина Коляденко за успішний виступ у Токіо отримала квартиру в Ірпіні Київської області. Однак, попри те, що власного молода дівчина немає, вона вирішила передати її тому, з ким найбільше пов’язані її спортивні здобутки.

Про це спортсменка написала на своїй Facebook-сторінці. «Я навіть своєї кімнати ніколи не мала! Так склалося моє життя. Своє власне житло – це насправді була моя мрія, не менш бажана ніж олімпійська медаль», – зізналася борчиня.

Вона зізналася, що вже найближчим часом могла розпочати ремонтні роботи. Однак, за її словами, за всіма перемогами стоїть ще одна людина. «Це мій тренер, з яким я працюю упродовж восьми років, який мене не тільки тренує, а й завжди поруч протягом усього часу», – зазначила Ірина Коляденко.

Вона пригадала часи, коли було не легко, тренер купував їй одяг. При цьому його маленька донька Тетяна та дружина не бачила його місяцями, тому що він постійно перебував на зборах зі своїми підопічними та насамперед Іриною Коляденко.

«Знаходив кошти, щоб підтримати мене. Не маючи свого власного житла!  Я дуже ціную весь вклад тренера в мене. Розумію, на які жертви він ішов заради цієї перемоги. І хоча в нашій країні, на жаль, тренерів залишають поза увагою, але я все ж хочу сказати своєму тренеру дякую!!! І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Яременку. Ви її заслужили!!! А я продовжую мріяти та працювати над втіленням своїх мрій. А ви мені, як завжди, допоможете», – підсумувала Ірина Коляденко.

Нагадаємо, що українська борчиня Ірина Коляденко перемогла в бронзовому фіналі Олімпіади в Токіо у вазі до 62 кг. У боротьбі за медаль українка виявилася сильнішою від Анастасії Ґриґор’євої з Латвії (3:1). Попри мінімальний рахунок, Ірина провела бій доволі впевнено, тож здобула звитягу заслуженого.

Загалом, на Олімпіаді в Токіо, яка тривала з 23-го липня по 8-ме серпня, Україна у підсумку здобула 19 медалей. Таким чином за результатами змагань Україна посіла 44-те місце у медальному заліку серед 206-ти країн-учасниць.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі