Про це повідомили у поліції Львівської області.
За попередніми даними правоохоронців, близько 18:30 відбулося зіткнення автомобіля Skoda Superb, за кермом якого перебувала 38-річна жителька району, та електровелосипеда під керуванням 71-річного мешканця Львівського району.
Унаслідок аварії водій двоколісного отримав тілесні ушкодження. Чоловіка госпіталізували до медичного закладу.
За фактом ДТП слідчі відділення поліції №1 Львівського районного управління поліції №1 відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху.
Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини дорожньо-транспортної пригоди.


Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"