Про це повідомили у Жидачівській міській раді.

Старший солдат Іван Балицький був уродженцем села Руда Гніздичівської громади. Захиснику було 34 роки. Він був ветераном АТО, а з перших днів повномасштабного вторгнення РФ знову став на захист України у складі 2 десантно-штурмового батальйону 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади.
Відомо, що військовий загинув 17 травня 2026 року поблизу населеного пункту Підгаврилівка Синельниківського району Дніпропетровської області.
20 травня полеглого Героя «на щиті» зустрічатимуть у Жидачівській громаді. Жалобний кортеж прибуде на межу громади поблизу села Дем’янка-Наддністрянська о 12:30.
У громаді закликали мешканців гідно зустріти полеглого захисника та віддати йому останню шану.
У Івана Балицького залишилися рідні та близькі.
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"