четвер, 18 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > "На щиті" на Львівщину повертається загиблий на війні Герой-десантник

"На щиті" на Львівщину повертається загиблий на війні Герой-десантник

На Львівщині 20 травня проведуть в останню путь полеглого захисника України Івана Балицького. Воїн загинув 17 травня під час виконання бойового завдання на Дніпропетровщині.

"На щиті" на Львівщину повертається загиблий на війні Герой-десантник

Про це повідомили у Жидачівській міській раді.

Старший солдат Іван Балицький був уродженцем села Руда Гніздичівської громади. Захиснику було 34 роки. Він був ветераном АТО, а з перших днів повномасштабного вторгнення РФ знову став на захист України у складі 2 десантно-штурмового батальйону 80 окремої десантно-штурмової Галицької бригади.

Відомо, що військовий загинув 17 травня 2026 року поблизу населеного пункту Підгаврилівка Синельниківського району Дніпропетровської області.

20 травня полеглого Героя «на щиті» зустрічатимуть у Жидачівській громаді. Жалобний кортеж прибуде на межу громади поблизу села Дем’янка-Наддністрянська о 12:30.

У громаді закликали мешканців гідно зустріти полеглого захисника та віддати йому останню шану.

У Івана Балицького залишилися рідні та близькі.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"