четвер, 18 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > Наїзд на пішоходів: на Львівщині двоє літніх чоловіків опинилися в лікарні через ДТП (фото)

Наїзд на пішоходів: на Львівщині двоє літніх чоловіків опинилися в лікарні через ДТП (фото)

Протягом минулої доби, 10 квітня, на автошляхах Львівської області сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали пішоходи похилого віку.

Наїзд на пішоходів: на Львівщині двоє літніх чоловіків опинилися в лікарні через ДТП (фото)

Про це повідомляє поліція Львівської області. Правоохоронці вже розпочали досудові розслідування та встановлюють усі обставини подій, що призвели до госпіталізації людей.

Нічна аварія на трасі Київ — Чоп

перша подія трапилася 10 квітня, близько 21:25, поблизу села Загірці Золочівського району. Водій автомобіля ВАЗ-21104, 28-річний житель Самбірського району, здійснив наїзд на 61-річного мешканця Стрия. Внаслідок ДТП пішохід отримав тілесні ушкодження та був терміново госпіталізований. За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 ККУ.

ДТП у селі Липники

ще одна дорожньо-транспортна пригода була зафіксована близько 16:00 у селі Липники Львівського району. Попередньо встановлено, що 25-річний житель Дрогобича, керуючи автомобілем ВАЗ-2104, збив 60-річного місцевого мешканця. Потерпілого також доставили до медичного закладу. Правоохоронці відкрили провадження за ч. 1 ст. 286 ККУ та продовжують встановлювати деталі інциденту.

Нагадаємо, протягом перших трьох місяців поточного року на дорогах Львівської області зафіксовано 145 дорожньо-транспортних пригод із потерпілими, причиною яких став надмірний поспіх водіїв.

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"