четвер, 18 червня, 2026
НТА > НОВИНИ > У львівському дитсадку підтвердили небезпечну інфекцію

У львівському дитсадку підтвердили небезпечну інфекцію

У Львові триває епідеміологічне розслідування спалаху гострої кишкової інфекції в одному з дошкільних закладів міста. У двох пацієнтів лабораторно підтвердили сальмонельоз.

У львівському дитсадку підтвердили небезпечну інфекцію

Про це повідомив Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Станом на 7 травня зареєстровано вісім випадків захворювання. Усіх хворих госпіталізували до інфекційного стаціонару.

У пацієнтів фіксують характерні симптоми гострої кишкової інфекції — нудоту, блювання, діарею, біль у животі, загальну слабкість та підвищену температуру тіла.

За даними медиків, стан госпіталізованих — середньої важкості.

Фахівці Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб проводять комплекс протиепідемічних заходів. Зокрема, триває епідеміологічне розслідування, опитування батьків і контактних осіб, а також дослідження харчових продуктів, питної води та змивів із об’єктів, де зафіксували спалах.

Наразі джерело інфекції та фактори передачі встановлюють. Розслідування триває.

 
 

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Говорить великий Львів"