НТА > Блоги > Публічність і розголос ставлять «на місце»

Публічність і розголос ставлять «на місце»

Олег Галів – журналіст та ведучий “Народного Толк-шоу”

281

Вчора переглянув відео доньки судді, яка називає українців «бидлом» через історію з Бастою.

Ранок почався з її вибачення. І це приклад того, як у 21 столітті публічність і розголос ставлять на місце. Судді так чи інакше у полі зору ЗМІ та людей. Вони підзвітні суспільству, бо отримають зарплату з наших податків і вершать наші долі. А отже і їхні діти, навіть дорослі, – також мимоволі піддаються публічності. Особливо, коли роблять щось, що виходить за рамки прийнятих суспільством норм. Тому той шквал обурення, який вилився на майбутню юристку Анастасію – закономірний.

Можна ствердно казати, що у сучасному світі правило «батьки не несуть відповідальність за вчинки дітей і навпаки» не спрацьовує. Хоча дійсно є мільйони випадків, коли воно мало б працювати. І я завжди закликаю до тверезої оцінки ситуації. Але це не про цей випадок. Тут усе чисто. Лажа, наїзд на автора лажі, очікуване вибачення. До слова, дуже швидке.

Тому ще раз – публічність має велику силу. Інколи навіть більшу ніж закон. Що прикро.

До слова, йдеться про випадок, коли донька судді та слідчого ДБР назвала українців “бидлом” та захищала російського репера Басту. Наступного дня вона записала відео із вибаченнями. Дівчина заявила, що не знала про політичні погляди російського репера.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі