НТА > НОВИНИ > Суспільство > Пункт пропуску «Шегині» закрили для транспорту. В чому причина

Пункт пропуску «Шегині» закрили для транспорту. В чому причина

В Україні на кордоні з Польщею з 1-го вересня організація руху транспорту через пункти пропуску проходить за новими правилами

364

Пункт пропуску «Шегині» на кордоні з Польщею закрили для транспорту в обидвох напрямках. Причиною називають несправність бази Митної служби.

Про це повідомила Держприкордонслужба України.

«У пункті пропуску «Шегині» здійснюється лише пропуск пішоходів. Пропуск транспортних засобів призупинено в обидвох напрямках через несправність бази даних Митної служби», – сказано в повідомленні.

В Держприкордонслужбі обіцяють повідомити про відновлення пропускних операцій, а поки що просять обирати інші шляхи до Польщі.

Як відомо, в Україні на кордоні з Польщею з 1-го вересня організація руху транспорту через пункти пропуску проходить за новими правилами. Нововведення покликані вирішити проблему довгих черг і тягучок.

У рамках пілотного проекту тимчасово змінили категорії пунктів пропуску українсько-польської ділянки кордону – легковики та вантажівки розведуть різними пропускними пунктами.

Під час двосторонніх зустрічей між представниками митних служб, міністерств інфраструктури та транспорту України та Польщі погодили, що рух транспортних засобів повною масою до 7,5 тонни повинен відбуватися на менших пунктах пропуску, а саме:

  • «Устилуг – Зосін»;
  • «Грушів – Струдоміж»;
  • «Смільник – Кросценко»;
  • «Угринів – Долгобичів».

Для авто повною масою понад 7,5 тонни відкрили пункти пропуску:

  • «Рава-Руська – Гребенне»;
  • «Краківець – Корчова»;
  • «Шегині – Медика»;
  • «Ягодин – Дорогуськ».

Такий пілотний проект щодо змін в організації руху транспорту триватиме до 30-го листопада на всіх пунктах пропуску українсько-польського кордону.

Нагадаємо, що на початку вересня на українсько-польському кордоні розблокували пункт пропуску Ягодин – Дорогуськ. Перед цим його заблокувала черга з вантажівок довжиною до 60 км.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі