НТА > НОВИНИ > Новини світу > Пункти пропуску на кордоні з Польщею, Угорщиною та Молдовою працюють з перебоями

Пункти пропуску на кордоні з Польщею, Угорщиною та Молдовою працюють з перебоями

235

Сьогодні, 25 листопада, на прикордонних пунктах на кордоні з Польщею, Угорщиною та Молдовою можуть бути перебої у роботі окремих пунктів пропуску.

Про це повідомила пресслужба Державної прикордонної служби.

Так, вранці зафіксували ускладнення у пунктах пропуску “Краківець” на кордоні з Польщею, “Косино” на кордоні з Угорщиною та “Табаки” на ділянці з Молдовою. Тут наразі можуть застосовуватися тимчасове призупинення оформлення осіб і транспорту.

“Збої у роботі пунктах пропуску можуть виникати через перебої в енергопостачанні внаслідок російких атак по інфраструктурі України. Такі обставини спричиняють тимчасове уповільнення або часткове призупинення пропускних операцій”, – пояснюють у ДПСУ.

Окрім того, на українсько-угорській ділянці в пункті пропуску “Вилок” здійснюється пропуск лише пішоходів. Також пропуск пішоходів здійснюється на кордоні з Молдовою у пунктах пропуску “Малоярославець”, “Нові Трояни” та “Виноградівка”.

На кордоні з Румунією в пункті пропуску “Орлівка” здійснюється оформлення легкових транспортних засобів, мікроавтобусів та пішоходів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі