НТА > НОВИНИ > Війна > Путін готовий продовжувати «конвеєр смерті» поблизу Бахмута

Путін готовий продовжувати «конвеєр смерті» поблизу Бахмута

Росія ще має ресурси, аби підтримувати активні бойові дії на Бахмутському напрямку

484

Російські війська після активних бойових дій на Бахмутському напрямку потребують оперативної паузи. Проте керівництво Росії не дозволить своїй армії цього зробити.

Таку тезу висловив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий у прямому ефірі спільного національного телемарафону «Єдині новини».

Він зазначив, що активні бойові дії поблизу Бахмута тривають понад п’ять місяців. Окупаційні війська, які невпинно штурмують позиції Збройних сил України, потребують паузи.

«Російські війська, можливо, й потребують оперативної паузи, скажімо, керівники середньої ланки це розуміють. Але з огляду на рішення військово-політичного керівництва політтехнологи Путіна вже багато років розкручують цей міф, що Путін ніколи не відступає. Тож вони заручники цього та змушені продовжувати цей конвеєр смерті», – пояснив Череватий.

За його словами, Росія ще має ресурси, аби підтримувати активні бойові дії на Бахмутському напрямку. Ворог кидає на передову завербованих в’язнів, найманців із приватних військових компаній і мобілізованих.

За словами начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова, росіяни хочуть будь-якими методами захопити Бахмут, оскільки це відкрило би шляхи на інші опорні пункти на сході.

Нагадаємо, що Росія на початку 2023-го року може змінити тактику дій на полі бою. Також очікується підтягування резервів ворога до українських кордонів.

Українські військові на півдні мають просування в роботі та вже досягнули певних результатів. Позитивні новини з фронту є, але наразі їх іще не можна озвучувати.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"